FIVE WEEKS: 5týdnů v pohybu 09.04 - 14.05.2005

5 týdnů života v kamionu

Zde jsou fotografie z cest. Za pět týdnů ujeto přes 25 000 km..

Můžete také zhlédnout několik videí, ze stejného období mého života, na stránce Truck VIDEA.

Jezdil jsem v Německu, Rakousku, Itálii a Dánsku.


Pokud jste zvídaví a chcete se dozvědět proč jsem vůbec začínal s ježděním: ...Má kamioňácká autobiografie:)

JIP
Fotografie

DÁNSKO

Má první cesta do Dánska. I když se dá do Dánska dostat pohodlně i po dálnici, tak se dopravce rozhodl, kvůli úspory času, využít trajekt.

Dánský most Dánské větrné elektrárny Trajekt Dánská pevnina Dánský přístav Dánský most Dánská dálnice Kodaň 100km Cesta zpět do přístavu Welcome on board:)

RAKOUSKO

Přejezd Rakouska trasou Kiefersfelden-Brennero byl takřka denním chlebem, ale cesta přes nejdelší tunel směrem na Bregenz nebyla vyjímkou. Jeden z mých nejzajímavějších zážitků, byl přejezd z Rakouska do Itálie přes Reisenpass - přes Alpy, po úzké, klikaté okresce. Bohužel jsem ji absolvoval v prvním turnuse a neměl k dispozici foťák:( Tady najdete, mimo jiné, pár foteček z rakouské strany Brennerského průsmyku, který jsem absolvoval v 99% jízd a kde je maximální povolená rychlost do Innsbrucku, pro vozidla nad 7,5tuny, na dálnici stanovena na 40km/h. Fotky z Italské strany viz. Itálie.

Brennerský průsmyk Brennerský průsmyk Brennerský průsmyk Brennerský průsmyk Brennerský průsmyk Brennerský průsmyk - záchranný pruh Hory u Kufsteinu Hory u Kufsteinu I když v Itálii svítilo slunce a bylo teplo, tak to v Alpách vypadalo takhle:) Noční zákaz pro kamiony - Austria Tirol truck restriction

NĚMECKO

Přes Německo se transituje pořád... ...možná právě proto jsem příliš nefotil... Mám tady pro Vás jen dvě fotky z Berlína a 3 z takřka kompletní fotbalové haly v Mnichově. Možná časem ještě nějaké přidám...

Průjezd Berlínem Dopravní zácpa v Berlíně A99 - Stadion in Munchen A99 - Stadion in Munchen A99 - Stadion in Munchen

ITÁLIE

V Itálii jsem měl pocit, že musím fotit pořád:) Ať už hory, cesty, dolomity, moře... nebo zajímavé stavby. Itálie je hodně zvláštní svět:)

Itálie Itálie Itálie Itálie Itálie Itálie Itálie Itálie Itálie Itálie Itálie Itálie Itálie Itálie Itálie Itálie Itálie Itálie Itálie Itálie Itálie Itálie Itálie Itálie Itálie Itálie Itálie Itálie Itálie - kostel v Bolzanu Itálie - kostel v Bolzanu Itálie - Ferrari na dálnici Itálie - dolomity Itálie - dolomity Itálie Itálie - viadukt Itálie - viadukt Itálie - viadukt Itálie - viadukt Itálie Itálie - Práce na cestě:)
[VÍTEJTE ZDE]

[INFO do začátků]

[PRAXE ze života]

[DALŠÍ články]

[Truck VIDEA]

[TRUCK odkazy]

[Truck FÓRUM]


Ikona

Ikona webu

Credits

Mapa webu

JIP © 2011