Truck´s - Stručné uvedení do mé historie

Má kamioňácká autobiografie:)

tacho Už si nepamatuji zda jsem měl „vztah“ ke kamionům už od dětství, ale asi jako skoro každého jiného kluka mne odmalička fascinovala veškerá technika:)
Pamatuji se, že jak jsem si dělal řidičký průkaz pro skupiny A+B, chtěl jsem si za pár tisíc navíc udělat i skupinu C, ale dal jsem na radu otce, že si komplet řidičák udělám na vojně (jako kdysi on). Poté jsem však na vojně bohužel nebyl přiřazen k řidičům, údajně právě z důvodu absence řidičského oprávnění pro skupinu C (kvůli které chtělo spousta kluků na vojně k řidičům...).
Po určité době zajímavé, ale stereotypní práce v továrně na mikročipy, jsem si na vlastní náklady rozšířil řidičák o skupiny C+E. Po nějaké době a návratu z USA jsem byl rozhodnut po kratší době praxe u nás, odjet za touto prací do Irska nebo Anglie, kde byl tou dobou hrozný nedostatek řidičů. Po krátké době získávání praxe u CZ dopravců (viz. Má ZKUŠENOST) jsem však, mimo jiné zjistil, že abych mohl být reálně v Irsku nebo Anglii legálně zaměstnán, musím mít minimálně 25 let.
Po mých dvou letech (silné) praxe na kamionu jsem dostal nabídku na uspokojující odbornou práci v IT oboru, který mne baví snad i více než kamiony. Kamiony však beru dále jako reálnou součást svého života a snažím se neztratit přehled.

JIP


[VÍTEJTE ZDE]

[INFO do začátků]

[PRAXE ze života]

[DALŠÍ články]

[Truck VIDEA]

[TRUCK odkazy]

[Truck FÓRUM]


Ikona

Ikona webu

Credits

Mapa webu

JIP © 2011